Volvo відмовилася від виробництва бензинових автомобілів

Всі легкові автомобілі Volvo будуть оснащуватися електродвигунами або гібридними моторами з 2019 року. Про це заявив гендиректор автовиробника Хакан Самуельсон, передає Економічна правда з посиланням на The Financial Times.

Таким чином, Volvo стала першим великим виробником автомобілів, який оголосив про відмову від традиційних двигунів внутрішнього згоряння.

Один з підрозділів Volvo почне виробляти власні електрокари
«Volvo Cars пообіцяла продати 1 млн електромобілів до 2025 року, а ми звикли виконувати свої обіцянки, — наводить його слова The Financial Times. — Саме так ми маємо намір цього домогтися».

Відзначається, що після придбання Volvo китайською Geely в 2010 році компанія активізувала свої зусилля по розробці і впровадженню електромоторів. Китай є найбільшим у світі ринком для автомобілів з такими двигунами, а Geely — єдина китайська автокомпанія, що поставляє свою продукцію в США, другий за величиною ринок.

Що буде в Україні з виробництвом бензину і дизеля
В даний час ринок електромобілів порівняно невеликий — в 2016 році менше 1% проданих машин були оснащені електродвигунами. Проте популярність таких автомобілів зростає — у січні-березні 2017 року обсяг продажів зріс на 40% у річному вираженні до 191,7 тис.

Якщо такі темпи зростання збережуться, до 2030 року 80% всіх реалізованих автомобілів будуть їздити на електриці.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий