Volkswagen розширить лінійку електромобілів

У розпорядження сайту Groen7 потрапив кадр з презентації компанії. На ньому видно лінійка електромобілів виробника. Ми вже бачили три прототипу з лінійки: мінівен I. D. Buzz, хетчбек I. D. і кросовер I. D. Crozz, що нагадує купе. Всі вони побудовані на модульній платформі MEB, розробленої для автомобілів з електричною силовою установкою.

Перші «ластівки» лінійки з’являться вже в 2019 році і будуть випускатися для європейського ринку. Мова йде про кросовер, який також можна буде придбати в Китаї. Дві свіжі моделі I. D. Lounge і I. D. AEROe виробник вирішив продавати на території КНР і США. Ринок збуту I. D. Buzz поки тримають в таємниці, але вже відомо, що продавати його будуть останніми — в 2022 році.

Для I. D. Buzz «Фольксваген» передбачив кілька варіантів силової установки: два електродвигуна сукупною потужністю 374 к. с. або 268-сильний мотор на задній осі. I. D. оснащений 170-сильним мотором. Очікується, що кожна з моделей зможе проїхати до 600 км без підзарядки.

Концерн зробив ставку на автомобілі з електричною силовою установкою і планує до 2025 року продавати по мільйону одиниць в рік.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий