В Австралії побудують найдовшу автомагістраль для електромобілів

Цей крок уряд країни вживає, щоб зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу та збільшити використання електрокарів. Нова магістраль протяжністю 1800 км проходитиме по прибережній дорозі уздовж Великого Бар’єрного рифу і, як заявив міністр навколишнього середовища Австралії Стівен Майлз, буде забезпечена поновлюваними джерелами енергії. «Цей амбітний проект, але ми хочемо, щоб якомога більше людей пересіло на електромобілі в рамках нашого переходу до майбутнього з низьким рівнем викидів», — додав він.

Функціонувати супермагістраль почне через шість місяців. На початковому етапі вона пройде через вісімнадцять міст штату Квінсленд, від Кулангатты на кордоні з Новим Південним Уельсом до міста Кернс, на далекому півночі Австралії. Зарядні станції для проекту надала компанія Tritium.

Як сказав міністр енергетики Джош Фрайденберг, за кількістю електромобілів Австралія відстає від інших країн, але до 2020 року їх кількість зросте до 12 тисяч, а до 2030 року досягне 1 мільйона. Будівництво мережі зарядних станцій дозволить владі Квінсленда залучити інвестиції в економіку штату, створити нові робочі місця і зробити його ще більш привабливим для туристів. Щорічно Великий Бар’єрний риф відвідує більше 2 мільйонів чоловік. Тільки в 2016 році вони принесли в бюджет країни понад 2 мільярди доларів США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *