Toyota

Регулярна заміна мастильних матеріалів є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля. Дотримання інтервалів заміни і правильного типу мастильних матеріалів, передбачених виробником, дозволить оптимізувати робочі характеристики і забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.

Однак на ринку поширені випадки торгівлі фальсифікатом, зовні має вигляд, подібний оригінальної брендованої продукції. Варто пам’ятати, що неякісні мастильні матеріали є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля. Більше того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже комфортні умови управління — це запорука спокою і впевненості водія. У нас техобслуживание тойота.

Toyota піклується про ваш автомобіль, як про свій. Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника за якістю і мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Своєчасна заміна мастильних матеріалів в офіційних сервісних центрах Toyota забезпечує відповідний змащення механічних деталей, ефективне охолодження двигуна і має метою запобігання корозії і досягнення кращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. У багатьох випадках це також дозволяє уникнути непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий