Toyota

Toyota Land Cruiser 200 (Тойота Ленд Крузер 200) — повнопривідний позашляховик класу «К3». У серпні 2015 року автомобіль зазнав чергового оновлення.

Звичайно, є в дизайні Land Cruiser 200 деякі нововведення, але вони настільки незначні, що приділяти їм особливу увагу не має сенсу. Досить сказати, що дизайнери перемалювали решітку радіатора, бампер і капот, в центрі якого з’явилася поздовжня западина. Плюс, оновилася головна оптика, але цікавіше інше — поява в списку оснащення комплексу систем безпеки Toyota Safety Sense P, про який варто поговорити більш детально.

До складу Тойота Ленд Крузер 200 включена система автоматичного перемикання дальнього світла, система контролю за розміткою, адаптивний круїз-контроль і система автоматичного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів, що працює в діапазоні швидкостей від 10 до 80 км/год при наявності пішохода і від 10 до максимальної швидкості — при виявленні іншої машини. Крім того, до складу TSS P включений моніторинг «сліпих» зон, контроль тиску в шинах і система кругового огляду, що показує серед іншого дорогу перед самим носом автомобіля і по боках в тих областях, куди водій заглянути не може.

Схематика підвісок і особливості ходової частини Тойота Ленд Крузер 200 не змінювалися. Спереду, як і раніше, встановлена незалежна підвіска на двох паралельних важелях з кожного боку, ззаду-нерозрізний міст з тягою Панара. Картину доповнюють керовані стабілізатори, забезпечені гідроциліндрами. Вони об’єднані спільною магістраллю з перепускними клапанами. При їзді по бездоріжжю або схрещуванні осей в контурі створюється надлишковий тиск — гідроциліндри розмикаються, повністю розпускаючи стабілізатори.

Моторна гамма Toyota Land Cruiser 200 залишилася без змін. В Японії і на більшості інших ринків автомобіль пропонується з 4,6-літровим бензиновим V8, що видає 318 л. с. потужності і 560 Нм крутного моменту. У деяких випадках доступний також 4,5-літровий дизельний V8 з 249 «конячками» і 650 Нм. Обидва двигуни працюють в парі тільки з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий