СТО форд

У разі втрати сервісної книжки Клієнту слід звернутися до офіційного дилера компанії Ford, у якого придбано автомобіль, або до будь-якого іншого офіційного дилера. Клієнт зможе оформити замовлення на придбання сервісної книжки. У нас найкраще сто форд.

При яких умовах автомобіль Клієнта можуть зняти з гарантії?
Авторизований дилер може відмовити в гарантійному ремонті у разі порушення графіка / непроходження ТЕ, рекомендованого виробником, використання авто не за призначенням, необережної / неправильної експлуатації, внесення змін у конструкцію авто, заправки паливом низької якості, використання неоригінальних з / ч і аксесуарів.

Чи відстежує сервісний центр» ВіДі-Край Моторз » якість послуг, що надаються їм клієнтам, за принципом ціна / якість? Як часто це відбувається?
Фахівці по роботі з клієнтами «Віді Край Моторз» проводять щоденний моніторинг клієнтів після покупки ними авто, або проходження сервісного обслуговування / ремонту, шляхом телефонного обдзвону з метою визначення задоволеності Клієнтів послугами послуг. На основі отриманих відповідей дилер вносить зміни в свої процеси.

Які режими експлуатації можуть привести додаткове сервісне обслуговування?
• Короткі поїздки на відстані менше 16 км при температурі нижче 0 градусів Цельсія; • Тривала робота в режимі холостого ходу і рух з низькою швидкістю на великі відстані, як для важкого комерційного транспорту, так і для легкових автомобілів, таксі, патрульних машин або прокатних лімузинів; • Експлуатація на бездоріжжі, а також в умовах високої запиленості дороги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *