Шлем для мотоциклиста

Можна багато говорити про користь або необхідності Шлем для мотоциклиста, однак все йде до того, що їздити в ньому потрібно завжди. У багатьох країнах їзда без шолома вже заборонена. Більш того-європейські закони збираються зобов’язати шоломами і пасажирів (в сенсі, відповідальність в будь-якому випадку лежить на райдері). І ці тенденції можна зрозуміти-статистика не на боці любителів вітру і бандан.

Як вибрати мотошолом
Мотошолом – дуже індивідуальна річ, тому і підхід до його вибору індивідуальний. Перш за все треба зрозуміти, які критерії для вас важливіше: вартість, рівень захисту, вага, зручність, форм-фактор (тип шолома), бренд або який-небудь інший. Звичайно ж, всі критерії важливі, проте порядок для кожного пілота свій.

Вартість. Звичайно ж, якісний шолом – це дуже цінний елемент мотоекіпіровкі, однак його вартість залежить не тільки від захисних властивостей. На кінцеву ціну впливають матеріали, технології, репутація бренду і навіть дизайн. Так що і недорогий мотошолом може володіти хорошими захисними властивостями. Бюджетні моделі можна знайти в колекціях LS2, VEGA, HJC.

Вага залежить від використовуваних матеріалів, типу конструкції і кількості вузлів і механізмів. Звичайно, легкий мотоциклетний шолом комфортніше, проте намагайтеся не жертвувати якістю заради ваги, коли вирішите купити мотошолом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *