Seat визначився з іменами-півфіналістами для нового кросовера

Претенденти успішно пройшли три раунди і були відібрані серед 10 130 пропозицій, але лише одному з них дістанеться честь стати назвою нової моделі. Відбір проходив під контролем експертів компанії, зовнішнього агентства за найменуваннями та агентством з промислової та інтелектуальної власності.

У першому турі були вибрані назви, які відповідають знакам бренду і характеристиками нового великого позашляховика, третього Seat, наступного за Ateca і Arona. У другому — назви зазнали лінгвістичної перевірці, у третьому — експерти з промислової та інтелектуальної власності перевірили юридичну сторону питання.

Імена трьох фіналістів оголосять 12 вересня під час прес-конференції на Франкфуртському автосалоні. Взяти участь у відборі, який триватиме до 25 вересня, зможе кожен бажаючий. Зробити це можна на сайті seat.com/seekingname і seat.es/buscanombre. Назва нового позашляховика оголосять до 15 жовтня. Вибирати доведеться з географічних назв Абрера — Альборан — Аран — Аранда — Авіла — Доности — Тарифу — Таррако — Тейдевы.

Проект виявився дуже популярним. «Ми дуже задоволені результатами цієї ініціативи, до якої вдалося залучити понад 130 000 чоловік з 106 країн по всьому світу, і ми хотіли б подякувати всім за участь. Час, коли ми дізнаємося ім’я нового SUV Seat, наближається», — сказав президент Seat Лука де Мео.

Це перший випадок в історії бренду, коли назва для автомобіля буде обраний всенародним голосуванням.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий