Seat отримав 10 тисяч варіантів назв для майбутнього кроссовера

Одне з них і стане ім’ям нового флагмана модельного ряду SUV, який з’явиться на ринку в 2018 році.

Про запуск нового позашляховика бренд оголосив у березні поточного року і вже тоді отримав понад 500 варіантів назв від жителів Іспанії. Потім компанія переглянула звичний процес вибору імені для своєї новинки і запропонувала фанатам SEAT з різних країн світу внести свої пропозиції та взяти участь у голосуванні.

«Отримані результати перевершили всі очікування. Мало того, що ця спільна ініціатива викликала великий інтерес серед наших послідовників бренду, а тисячі інших людей також внесли свій вклад, запропонувавши ім’я для нашого нового позашляховика. Ми розраховуємо на те, що вони проголосують за свого улюбленого кандидата у вересні», — сказав президент SEAT Цибулі та Мео.

Тепер, коли перший етап завершено, вибором імені займуться експерти і клієнти компанії, відібрані в організовані SEAT фокус-групи. Вони і відберуть три варіанти назви для остаточного етапу голосування. Як і було заявлено в умовах відбору, вони повинні характеризувати продукт бренду і легко вимовляється на всіх мовах.

Імена фіналістів будуть оголошені на Франкфуртському автосалоні. Проголосувати за вподобаний варіант можна з 12 по 25 вересня. Переможець буде обраний більшістю голосів і оголошено до 15 жовтня.

Третій всешляховик бренду стане ще однією моделлю компанії, названої в честь якогось місця на карті Іспанії і першої, назва якої обрано всенародним голосуванням. У загальній складності географічні назви отримали тринадцять моделей компанії. Першою була Ronda 1982 модельного року, останній — компактний кросовер Arona, який представлять 26 червня в Барселоні.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий