Компанія Rolls-Royce офіційно представила Phantom восьмого покоління

Восьмий Rolls-Royce Phantom побудований на абсолютно новій архітектурі, яка буде використовуватися в майбутніх моделях бренду. Починаючи з нового Phantom британський виробник відмовляється від несучого кузова типу монокок на користь принципово нової конструкції, розробленої інженерами Rolls-Royce на основі алюмінієвого каркаса. Це рішення дозволило зробити новинку легше і на 30% жорсткіше попередньої моделі. Крім того дана архітектура досить гнучка, щоб лягти в основу будь-якої майбутньої моделі Rolls-Royce, незалежно від її розміру, ваги, характеристик двигуна, зчеплення і системи управління.

Rolls-Royce Phantom
Нове шасі з пневматичною підвіскою, оснащеної електронним управлінням, забезпечує оптимальну плавність і легкість ходу. Виконуючи мільйони обчислень в секунду, комп’ютер підвіски адаптує показники електронної системи регулювання амортизаторів до прискорення коліс і кузова автомобіля, поворотів керма та інформації з бортових камер, а інтегрована в лобове скло стереоскопічний камера сканує дорожнє полотно і заздалегідь налаштовує підвіску.

Rolls-Royce Phantom
Значно поліпшили і звукоізоляцію, знизивши рівень шуму новинки в порівнянні з попередньою моделлю на 10%. Для цього використовували нові шини «Silent Seal» з шаром піни знижує рівень шуму протектора на 9 дБ. Для того, щоб зробити новий Rolls-Royce Phantom VIII самим тихим автомобілем у світі знадобилося близько 130 кг звукоізоляційних матеріалів. З тією ж метою корпус покрили двома шарами спеціального лаку, створивши покриття товщиною 6 мм, і закріпили перегородку кузова і ділянки підлоги спеціальним двошаровим сплавом.

Салон оформлений в кращих традиціях бренду з використанням дорогих матеріалів. У попередньої моделі Phantom VIII запозичив задню частину, оформлену в стилі Art Deco: відкидні столики і з’являється після натискання кнопки екран телевізора. Окремо варто відзначити фірмовий стеля з ефектом зоряного неба.

Спеціально для цієї моделі були розроблені і виготовлені вручну нові сидіння. Спинки крісел посилені спеціальним горизонтальним елементом, що забезпечують додаткову підтримку і комфорт. Задня частина спинок — дерев’яні панелі, за якими заховані відкидні столики і монітори для пасажирів другого ряду. Між задніми сидіннями знаходиться відсік для напоїв і ніша для келихів. В орних дверях встановлені сенсори, що дозволяють закривати їх одним дотиком.

Цінителі Phantom зможуть замовити індивідуальні сидіння по своєму смаку. На вибір доступні зручне крісло для відпочинку LoungeSeat, роздільні сидіння зі знімними підлокітниками, роздільні сидіння з фіксованою центральною консоллю і крісло для сну — нововведення для Phantom.

Rolls-Royce Phantom
Значні зміни торкнулися передньої панелі, повністю прикритої загартованим склом. В центрі передньої панелі розташований 12.3-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи. На екрані відображаються дані про швидкість, запас ходу, рівні палива, дані супутникової навігації. Під склом знайшлося місце і для аналогових годин Bespoke з чорним циферблатом і чорною шкіряною обробкою по периметру в стандартній комплектації. На замовлення вони можуть бути виготовлені з будь-якого іншого матеріалу, передбаченого виробником.

Rolls-Royce Phantom
Візуально новинка відрізняється від попередника передньою частиною. Решітка стала ще більше, але при цьому сама передня частина виглядає більш оптекаемо, ніж у Phantom VII.

Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom VIII укомплектували 6.75-літровим двигуном V12 з двома турбонагнітачами. Потужність силового агрегату — 571 к. с., а крутний момент — 900 Нм. Трансмісія — восьмиступінчастий автомат. Крім цього, новинка Rolls-Royce отримала набір систем безпеки, що допомагають водієві під час руху: система контролю втоми Alertness Assistant, чотирикамерна система з панорамним зображенням, круговим оглядом і видом зверху, система нічного бачення NightVision і VisionAssist, активний круїз-контроль, система попередження про зіткнення, про наявність пішоходів, про наявність перетинає потоку, про вихід за межі смуги, проекційний екран 7×3 дюймів з високою роздільною здатністю, точка доступу Wi-Fi і, звичайно, революційна навігаційна та інформаційно-розважальна система.

Інформації про вартість восьмого за рахунком Rolls-Royce Phantom немає, але відомо, що автомобіль буде пропонуватися з двома варіантами колісної бази.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий