Система Rear Door Alert допоможе забудькуватим власникам Nissan

Уникнути таких ситуацій допоможе створена в компанії технологія Rear Door Alert (RDA). Така розробка є і в General Motors. Вперше вона була використана в моделі GMC Acadia 2017 року, а потім і в кількох інших.

Система Nissan RDA контролює перемикачі задніх дверей, визначаючи, чи була відкрита і закрита двері перед поїздкою чи ні, і не відкривалася вона після поїздки. Повідомлення для забудькуватого водія відображається на приладовій панелі. При необхідності систему можна відключити зовсім або на якийсь період.

«Ідея полягає в тому, що якщо ви відкриєте задні двері, щоб поставити сумки або посадити дитину, автомобіль попередить вас, коли ви доберетеся до місця призначення, запропонувавши перевірити заднє сидіння», — сказала Марлен Мендоза, інженер Nissan, яка працювала над RDA. «Ми передбачили достатньо часу, щоб ви не поспішали, і якщо ви не відкриваєте задні двері по прибуттю, коли виходите з машини, подумали про те, що залишили на задньому сидінні».

В якості стандартного обладнання система Nissan RDA дебютує в американській версії Pathfinder 2018 року, який надійде в продаж у вересні.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий