Porsche залишає гоночну серію WEC і планує увійти в Формулу E

У рамках проходження своєї нової стратегії, Porsche відмовилася від участі в найдорожчій і престижній категорії світового чемпіонату перегонів на витривалість, але вже через кілька років заводська команда дебютує в серії, де обкатуються повністю електричні технології.
Як повідомляє прес-служба марки, заводська команда Porsche по завершенні поточного сезону залишає чемпіонат світу в гонках на витривалість FIA WEC, причому мова йде про найпрестижнішій категорії LMP1, яка відома в першу чергу легендарної гонки «24 години Ле-Мана». Таке рішення пов’язане з новою стратегією Porsche, в рамках якої марка збирається посилити свої позиції в чемпіонатах, де активно присутні електричні технології. Наслідком цього стане участь Porsche в чемпіонаті Формула Е з 2019 року.

Міхаель Штайнер, член правління Porsche AG, який відповідає за розроблення, прокоментував таке рішення наступним чином:

УЧАСТЬ У ФОРМУЛІ E Є ЛОГІЧНИМ НАСЛІДКОМ РОБОТИ НАД MISSION E. ВСЕ БІЛЬША СВОБОДА РЕГЛАМЕНТУ З ДОПУСКОМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ РОЗРОБОК РОБИТЬ ФОРМУЛУ E ПРИВАБЛИВОЮ ДЛЯ НАС. PORSCHE ПРАЦЮЄ З АЛЬТЕРНАТИВНИМИ ТА ІННОВАЦІЙНИМИ КОНЦЕПЦІЯМИ ПРИВОДУ. ФОРМУЛА E Є ДЛЯ НАС УНІКАЛЬНОЇ КОНКУРЕНТНОЇ СЕРЕДОВИЩЕМ, ЯКА ДОЗВОЛИТЬ РУХАТИ ВПЕРЕД РОЗРОБКИ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ АВТОМОБІЛІВ В ТАКИХ ОБЛАСТЯХ, ЯК ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ВІДПОВІДНІСТЬ ПРИНЦИПАМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ.

Робота над болідом Формули Е Porsche почне вже в поточному році.

Втім, німці не збираються повністю йти з гонок на витривалість, і будуть розширювати свою присутність в категорії GT, де марку являє болід 911 RSR.

Категорії LMP1 Porsche залишає з високо піднятою головою: в останні два роки марка виграла як заводської, так і особистий залік.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий