Названі реальні показники витрати палива Bugatti Chiron

Американське агенство з охорони навколишнього середовища (EPA) розсекретило дані про витрату палива новими гіперкаром Bugatti Chiron. Незважаючи на збільшену потужність, яка становить 1500 кінських сил, «Широн» виявився більш економічним, ніж його попередник – суперкар Veyron.

Згідно з даними, опублікованими агентством з охорони навколишнього середовища США, середня витрата палива новим Chiron дорівнює 11 миль на галон, тобто 21,38 літра на 100 кілометрів, в той час як на офіційному сайті компанії «Бугатті» зазначений показник у 22,5-літра на 100 км.

У режимі міського руху «Широн» витрачає в середньому галон палива на 9 миль або 26,13-літра на «сотню». В умовах траси цей показник знижується до 14 миль на галон (16,8-літра на 100 км).

При зіставленні даних Veyron і Chiron можна відзначити, що другий економічніше першого в міському режимі, однак на шосе він споживає більше палива, ніж перший. Змішаний режим їзди дає перевагу по витраті на користь «Широна».

Нагадаємо, що Bugatti Chiron використовує турбований 8-літровий двигун W16, який здатний розігнати автомобіль з місця до першої «сотні» приблизно за 2,5 секунди. Максимальна швидкість гіперкара обмежена відміткою в 420 кілометрів на годину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *