Maserati визначилася з термінами появи гібридних моделей

Керівництво концерну Fiat Chrysler Automobiles, в чию структуру входить італійська марка Maserati, оголосило про свої плани щодо електрифікації модельного ряду.
В інтерв’ю порталу Automotive News глава FCA Серджіо Маркіонне розповів, що повна електрифікація модельного ряду Maserati почнеться з 2019 року, і вже до 2022 році близько 50% всіх автомобілів марки будуть оснащені електричними двигунами. Маркіонне також додав, що стимулом до електрифікації стали скандали з дизельними двигунами, які захлеснули автомобільну індустрію в останні роки.

На фото: президент FCA Серджіо Маркіонне На фото: президент FCA Серджіо Маркіонне
Що стосується конкретно бензинових моделей, то їх електрифікацію Маркіонне оцінив як «неминучий». Більш детальної інформації з цього приводу немає, але раніше світові автомобільні видання повідомляли, що італійці працюють над новою модульної платформою, на базі якої проводитимуться майбутні гібридні і електричні автомобілі марки.

Ймовірно, що першою гібридною моделлю в асортименті Maserati стане крос Levante, який повинен запозичити мотор у мінівена Chrysler Pacifica Hybrid. Завдяки цьому двигуну мінівен може проїхати 53 кілометри використовуючи лише електротягу.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий