Ремонт MacBook Air

Сьогодні ремонт такого пристрою як макбук завдання не з простих. Технології йдуть вперед, і запчастини на пристрої стають все складніше. Так що чим крутіше виглядає пристрій чим тонше його дизайн, чим вище його технічні показники – тим воно складніше для технічного фахівця. ремонт макбуков київ, ремонт макбук, ремонт macbook air, ремонт macbook pro, ремонт macbook pro retina, ремонт macbook, ремонт macbook київ, ремонт retina macbook

Чому Ми ?

Наша компанія готова провести найскладніші ремонти пристроїв. Від простої заміни клавіатури до таких складних робіт як рихтування корпусу і повне відновлення пристрою. Детальніше на http://applekiev.com.ua/category/remont-macbook/.

Ремонт Макбук, бережися шахраїв.

Дуже часто через брак фахівців, люди з усієї країни відправляють свої пристрої на ремонт в «міфічні» сервісні центри. При цьому мимоволі стають жертвами шахрайства і в кращому випадку їм повернуть їх пристрій зіпсований.
— Ми цінуємо своїх клієнтів, і працюємо на результат! Наш досвід робіт з технікою Apple становить більше 10 років. Ви сміливо можете довіряти нам Ваші MacBook на ремонт і відправляти їх з будь-якого міста будь-яким зручним способом.
— Ми подбаємо щоб до Вас повернулося справний пристрій без дефектів і можливих збитків при пересиланні. А також дамо гарантію на всі виконані роботи.
Довіряйте тільки тим, хто дійсно готовий надати вам допомогу!

Ремонт MacBook Air і Ваш комфорт
Кожна людина раціонально використовує свій час, і кожна людина найбільше не любить чекати.
— Ми цінуємо Ваш час, і готові запропонувати вам не тільки терміновий і швидкий ремонт, але і можливість отримати готовий пристрій коли Вам зручно. Кожен клієнт може сміливо залишити на ремонт або діагностику свій макбук, по готовності наш менеджер обов’язково сповістить клієнта. Забрати готове пристрій можна тоді, коли це зручно Вам, адже за зберігання пристрою ми не беремо плати. Якщо у вас складний ремонт і він вимагає кілька днів роботи майстра, а Вам потрібно виїхати на пару тижнів або місяць – не біда. Наші фахівці після закінчення ремонту відправлять Ваш пристрій на видачу, і ви зможете забрати його тоді, коли будете готові.

Терміновий ремонт MacBook Pro!
Часто поспіх не призводить ні до чого хорошого-але це не про нас. Наша команда готова швидко усунути основні несправності вашого пристрою, Заміна клавіатури або батареї, установка оперативної пам’яті або заміна жорсткого диска, чистка і профілактика. Всі ці послуги займають до 2-х годин часу. А поки наша команда працює з Вашим ноутбуком, Ви можете відпочити в нашій кімнаті очікування. Природно гарантію на всі проведені роботи ми даємо.

Ремонт MacBook Pro Retina – Дисплей хворе місце!
Екран ретина відомий своїм чудовим дозволом і відмінною передачею кольору. Але є у такої потужної матриці і недоліки, хоча недоліками назвати це складно, швидше це просто амортизація даної матриці.
Найчастіші проблеми це поява битих пікселів, не тільки від часу, але і від натискань і ударів. Також часте явище це «засвіти», найчастіше вони починають з’являтися по краях матриці.
Ми готові замінити матрицю на Вашому макбуке, справа ця дуже складна і зовсім не швидка, але за якість ми завжди готові відповісти!ремонт макбуков київ, ремонт макбук, ремонт macbook air, ремонт macbook pro, ремонт macbook pro retina, ремонт macbook, ремонт macbook київ, ремонт retina macbook

Ремонт MacBook – сьогодні врятуємо, а завтра невідомо
Найпоширеніша проблема макбуків-це потрапляння вологи. Найчастіше на ноутбук виливають каку-то рідина, трохи рідше ноутбук падає в рідину. Але також відомі випадки коли пристрій залишають під дощем або у вологому приміщенні. Все це можна назвати людським фактором, але є ще одна проблема, багато хто використовує пристрій в тих місцях де це не прийнято, туалет або ванна часто є причиною попадання вологи, адже навіть використання пристрою у вологому приміщенні може привести до несправності. Не є винятком і використання пристроїв на пляжах або в тропіках, де вологість теж дає про себе знати.ремонт макбуков київ, ремонт макбук, ремонт macbook air, ремонт macbook pro, ремонт macbook pro retina, ремонт macbook, ремонт macbook київ, ремонт retina macbook

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий