Ремонт муфты kia

Своєчасна профілактика та ремонт вузлів повного приводу, забезпечить більш тривалу роботу, що безсумнівно збільшить ресурс роботи роздавальної коробки, корпусу диференціала КПП і муфти повного приводу. У нас найкращій
Ремонт муфты kia . Одним із слабких місць автомобілів Hyundai (Santa Fe, IX35, IX55, Tucson, MaxCruz) і KIA (Sportage, Sorento), є знос корпусу диференціала АКПП/МКПП і валу роздавальної коробки. З якоїсь причини заводом виробником взагалі не передбачена! мастило вузла, і його захист від передчасного зносу. Розрахунок зроблений на те, що сальник запобігає потраплянню вологи і бруду, буде жити вічно. До речі, варто сказати, що так звана заводська модернізація у вигляді установки двох сальників, проблему не вирішила.

Щоб уникнути такої ситуації, ми настійно рекомендуємо проводити профілактику повного приводу, яка полягає в мастилі вузла і установці нового сальника(ів). Звичайно все залежить від специфіки експлуатації автомобіля, хтось любить відчувати свого коня на бездоріжжі, хтось просто експлуатує в міському режимі, проте, щороку або 30 000 км пробігу варто провести вищевказану процедуру. Крім коробки передач, трансмісія повнопривідних автомобілів доповнена роздавальною коробкою, про обслуговування якої так само не варто забувати.

На автомобілях Hyundai (Santa Fe, IX35, IX55, Tucson, MaxCruz) і KIA (Sportage, Sorento) при відсутності належного обслуговування, страждає вал роздавальної коробки, а точніше шліци, які працюють в парі зі шліцами корпусу диференціала. Вихід із ситуації — періодично проводити профілактику, змащувати з’єднання і так само міняти сальники.

Ремонт роздавальної коробки Hyundai або ремонт роздавальної коробки Kia можливо провести в нашому автосервісі. Завжди в наявності необхідні запчастини та витратні матеріали для ремонту роздавальної коробки.
Автосервіс АВТО-РЕМейк надає послуги з діагностики, технічного обслуговування і ремонту автомобілів корейського виробництва в Люберцях. Багаторічний досвід роботи наших фахівців дозволяє правильно діагностувати несправність, а так же швидко і якісно провести необхідний ремонт Вашого автомобіля. Наш автосервіс оснащений всім необхідним обладнанням для ремонту автомобілів корейського виробництва.

RELATED ARTICLES
Трекер
4 месяца ago
Новости
5 месяцев ago
Установка гбо
9 месяцев ago
Шлем
9 месяцев ago

Добавить комментарий