Лицензия

Національний банк України (НБУ) розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій. Про це повідомила прес-служба НБУ. Ми також розповімо що це лицензия на обмен валют

Видані ліцензії діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на строк до трьох років.

Так, Нацбанк вже прийняв рішення про переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій першим восьми небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну.

Раніше Нацбанк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів і повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії протягом двох місяців після отримання пакету документів. Ліцензії на здійснення валютних операцій, видані на підставі закону «Про валюту і валютні операції», діють безстроково (раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися терміном до 3 років).

Posted in 1
RELATED ARTICLES
Трекер
6 месяцев ago
Новости
8 месяцев ago
Установка гбо
12 месяцев ago
Шлем
12 месяцев ago

Добавить комментарий