JTC

Щиро сподіваємося, що в нашому каталозі Ви зможете знайти все необхідне. На його сторінках представлено найповніший перелік сучасного обладнання для технічного обслуговування і ремонту двигунів, кузова та інших частин автомобіля .

Пріоритетним напрямком у розвитку нашої компанії є постійне відстеження тенденцій та новітніх розробок на ринку професійного інструменту. На нашому сайті www.proinstr.kiev.ua у Вас є можливість залишити свої коментарі щодо даного каталогу, асортименту представленої в ньому продукції, а також висловити свої побажання. Наша команда професіоналів з задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Інструмент JTC
У Тайвані компанія JTC визнана лідером одного з найбільш висококонкурентних ринків у світі — ринку професійного інструменту та обладнання для СТО. Більше 30 років лідерства, а також широкий асортимент якісної продукції і конкурентоспроможні ціни дозволяють компанії задовольняти вимоги провідних підприємств по технічному обслуговуванню автомобілів у всьому світі.

Компанія JTC була заснована як сімейний бізнес в 1981 році. За останні 30 років ми накопичили безцінний досвід в області розробки і виробництва інструментів та обладнання для обслуговування та ремонту автомобілів. Це дозволяє нам відповідати вимогам ринку і виправдовувати очікування споживачів. Даний каталог є відображенням накопичених за ці 30 років знань.

У 1986 році компанія JTC представила інструменти КОМП CLAMP для автомайстерень.

У 1991 році компанія розширила асортимент своєї продукції за рахунок спеціалізованого інструменту для автомобілів BMW, VW, AUDI і Даймлер-Бенц. У цьому ж році ми розробили ряд пневматичного, електричного та гідравлічного обладнання, а також розширили асортимент допоміжних інструментів для їх обслуговування. Новий каталог продукції відображає прагнення компанії JTC задовольнити попит та вимоги азіатських, європейських та американських ринків технічного обслуговування і ремонту автомобілів.
Політика нашої компанії заснована на задоволенні ринкового попиту на сучасний інструмент та обладнання за конкурентними цінами, а також на підтримці високої якості даної продукції. Дякуємо вам за вибір інструменту JTC і обладнання від компанії JTC .

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий