Ілон Маск офіційно представив епохальний електрокар Model 3

Новинка буде доступна у двох модифікаціях, які будуть відрізнятися між собою ціною і характеристиками. Захід відбувся прямо біля заводу Tesla під Фримонте, штат Каліфорнія, США.
І відразу до характеристикам. Перший варіант Model 3 Standart, як це і очікувалося, отримав цінник в 35 000 доларів США (близько 2 083 800 рублів в еквіваленті). Запас ходу електрокара становить 354 кілометри, розгін до 96 кілометрів на годину займає 5,6 секунд, максимальна швидкість складає 210 кілометрів на годину.

А от далі сюрприз: буде доступна і друга модифікація, що одержала назву Model 3 Long Range, і вона орієнтована на тих покупців, які будуть використовувати електрокар для поїздок на далекі відстані. У цій версії запас ходу складає вражаючі 500 кілометрів, до 96 кілометрів на годину електрокар буде розганятися за 5,1 секунди, а його максимальна швидкість може досягати 225 кілометрів на годину, і коштувати він буде на американському ринку 44 000 доларів (близько 2 619 600 рублів). До речі, перші 200 000 власників Model 3 на території США можуть розраховувати на субсидію в розмірі 7 500 доларів.

У салоні — повний мінімалізм: замість приладовій панелі встановлений 15-дюймовий сенсорний екран, за допомогою якого здійснюється управління всіма важливими функціями бортової електроніки. У минулому році Ілон Маск говорив, що такий підхід пов’язаний з необхідністю збільшити вільний простір для ніг задніх пасажирів. Тим не менш, Wi-Fi-точка, USB-розетки, 12-вольт розетки, Bluetooth, камера заднього виду та інші потрібні речі в салоні є вже в базовій комплектації.

За безпеку в Model 3 відповідають 8 подушок безпеки, триточкові ремені безпеки, датчики тиску в шинах.

Ну і найцікавіше. У базовій комплектації «автопілот» Tesla Model 3 буде володіти лише базовими функціями, такими як рух у межах смуги. За просунутий автопілот, який може сам перебудовуватися, тримати швидкість в потоці автомобілів, а також автоматично паркуватися, потрібно доплачувати 5 000 доларів США. Ще 3 000 доларів потрібно буде доплачувати за саму просунуту модифікацію автопілота, яка не вимагає присутності водія за кермом.

Під час презентації Ілон Маск розповів, що компанія зібрала понад 500 000 замовлень на цю модель, і судячи з усього, успіх їй забезпечений. Не посоромився Маск і пожартувати з цього приводу, запросивши всіх охочих допомогти йому виконати всі замовлення на Model 3.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *