Harley-Davidson хоче придбати Ducati

За інформацією одного з джерел, інтереси Harley-Davidson буде представляти Голдман Сакс Груп. Якщо угода, яку експерти оцінюють приблизно в $1.67 млрд. відбудеться, об’єднаються два найвідоміших мотопроизводителя в світі. Щорічний дохід Ducati становить 100 мільйонів євро. У 2012 році вона перейшла у власність Audi, що входить в Volkswagen Group, за 747 мільйонів євро.

Готують заявки на купівлю Ducati та інші компанії. Наприклад, індійський виробник мотоциклів Bajaj Auto (BAJA.NS). За інформацією Reuters, інтерес до Ducati виявляють і деякі приватні інвестиційні компанії Permira, KKR і Bain Capital.

Італійський виробник мотоциклів Ducati почав свою кар’єру в 1926 році, як компанія по виготовленню радіокомпонентів і вакуумних труб. Завод компанії в Болониье працював навіть під час Другої світової, не дивлячись на обстріли і бомбардування. Гонщики Ducati чотирнадцять разів ставали чемпіонами світу в класі Superbike.

Не менш відома претендує на акції Ducati американська компанія Harley-Davidson, історія якої почалася в Мілуокі, штат Вісконсін на зорі минулого століття. Падіння попиту на мотоцикли і планомірно зміцнюють свої позиції конкуренти в особі індійського виробника велосипедів марки Polaris Industries Inc. і японської компанії Honda Motor Co Ltd. змушують керівництво Harley-Davidson шукати нові способи і шляхи розвитку.

У той же час профспілки Volkswagen, контролюючі п’ятдесят відсотків місць у наглядовій раді, виступають проти продажу Ducati. «Ducati — це перлина, продаж якої не підтримується представниками робочої сили в наглядовій раді Volkswagen», — сказав у своєму листі представник робочого ради групи VW. «Harley-Davidson відстає від Ducati в технологічному плані», — додав він.

Якщо вірити чуткам, прийом пропозицій від потенційних покупців розпочнеться вже в липні.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий