Автомаляр

Інтернет-магазин «автомаляр» пропонує різні суміші відомих виробників для професійного і домашнього використання. Ми працюємо з такими марками як: Sadolin, Duxone, APP, Profix, SATA, DuPont, Rupes, KARTEX, BODY, SIA, Novol, Sunmight, SOLID, Anest Iwata, Colad, Devilbiss, Mirka, KDS, SAIT, NCPro та Makita. Крім лакофарбової хімії пропонуємо широкий вибір інструментів для різного типу сумішей, які допоможуть у створенні рівномірного і якісного покриття.
Переваги магазину Автомаляр:
-широкий вибір автоемалей, шпаклівок, поліролі, антикора, абразивних матеріалів, автолака, грунту та інших препаратів;
-кошти для ремонту автомобілів від перевірених виробників;
-системи підбору кольору;
-всі необхідні інструменти для малярних робіт;
-готівкова та безготівкова форми оплати;
-доступні ціни;
-товар завжди в наявності.Універсальна поліефірна вирівнююча маса Multiextender, полегшена завдяки своїм спеціальним наповнювачам. Володіє високою еластичністю і легко шліфується. Розроблена для вирівнювання нерівностей різних поверхонь. Має хорошу адгезію з оцинкованої сталлю, алюмінієм і пластиком. Характеризується швидким висиханням тонкого шару, а також її часто застосовують, як доводочную шпаклівку. Відрізняється ощадливість у витраті.

Даний товар підходить для СТО, для автомайстерень, для ручної самостійної обробки, фарбування або ремонту авто, мотоцикла, скутера, крила, капоти, днища кузова, порогів, дверей або інших деталей і елементів. Ви завжди можете купити або замовити (придбати) по найкращим цінам на нашому сайті!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *