Форд фієста

Новий Форд фієста – означає отримати повний набір інноваційних функцій для комфортної подорожі. Ви можете вибрати три-або п’ятидверний варіант хетчбека. Навіть у базовій комплектації модель вирізняється легким управлінням, вишуканим дизайном і високим рівнем безпеки.

Компактний, але потужний автомобіль призначений для міських магістралей і подорожей за містом. Новий двигун на 30% потужніший за попередній, але при цьому споживає менше пального. Економію забезпечує функція Ford ECOnetic Technology.

Функція Ford MyKey дозволяє налаштувати параметри індивідуально, гарантуючи безпечний рух і комфорт:
● нагадування про перевищення та обмеження швидкості;
● максимальна гучність звучання;
● заборона на вимикання функції «допомога водієві».

Салон новенького Ford Fiesta New – поєднання функціональності та візуальної привабливості. Приємну атмосферу світлого та просторого інтер’єру єру створює невеликий панорамний люк, забезпечивши природне освітлення. Дах відкривається одним натисканням на кнопку, що не відволікає водія від дороги.

Безпека та легкість керування

Процес керування також полегшує функція голосових команд. Ви зможете телефонувати, обирати музику та налаштовувати навігацію. Подушки безпеки полегшують силу удару та захищають під будь-яким кутом. Форд Фієста оснащений передніми та задніми ременями безпеки, сигналізаторами, що нагадують про непристебнутих пасажирів. Функція екстреного гальмування дозволяє миттєво загальмувати в непередбачуваній ситуації: тиск на гальма посилюється автоматично.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *