Эвакуатор

НЕСПРАВНІСТЬ ЗМУСИЛА СТОЯТИ НА УЗБІЧЧІ? ПОТРАПИЛИ В ДТП?

— Тоді телефонуйте нам терміново — повідомте марку автомобіля, місце де ви знаходитесь, опишіть характер несправності і диспетчер спрямує вас евакуатор з Білої Церкви оснащений спеціальним обладнанням, враховуючи ваш аварійний випадок. Детальныше на towing24.help/evakuator_bielaia_tsierkov.

ОПЕРАТИВНА ТЕХДОПОМОГА
TOWING24 — оперативна технічна допомога. Досвідчені водії, відмінно знають Білу Церкву і околиці, в найкоротший термін доставлять досвідчену бригаду на місце поломки. Ми витягнемо ваш транспорт з кювету і поставимо його на колеса. Нерухомий на дорозі? Не проблема! — відтягнемо на узбіччя. Для продовження руху вашій машині потрібен дрібний ремонт виконуваний в польових умовах? Ми запропонуємо його зробити! Наші фахівці користуються професійним обладнанням та інструментом. Зрозуміло, на виконані ремонтні роботи надається словесна гарантія.

Вибираючи евакуатор TOWING24 ви отримуєте наступні переваги:

• Цілодобова готовність прийти на допомогу
* Досвідчені водії, відмінно знають місто і його околиці
• Спецмашини з професійним обладнанням
• Найнижчі ціни в Білій Церкві
• Зручні способи оплати послуг

АВТОСЕРВІС
Хочемо вас порадувати ми маємо партнерські угоди з багатьма станціями техобслуговування, і тому ми завжди готові підказати нашим клієнтам:

• Спеціалізовану на ремонті даного вузла
• Найближчий
• Фірмовий
• І т. д.

Хочете знати, з якими станціями ми співпрацюємо? Список знаходиться тут: партнери.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Крім евакуації, наша компанія надає послуги з перевезення різних видів транспортних засобів та спецтехніки. Легкових і вантажних авто, тракторів, асфальтних катків, сільськогосподарських машин.., все що не призначене для руху по дорогах загального користування. Любителям активного відпочинку на воді ми перевеземо — гідроцикли, катери і яхти.

Всі необхідні узгодження і дозволи для перевезення негабаритних вантажів отримуємо самі. Обов’язково будуть вжиті всі необхідні заходи безпеки для подальшого пересування.

Наші евакуатори TOWING24 знаходяться не тільки в Білій Церкві, але і в багатьох інших містах України, а також на основних автошляхах України. Географія нашої діяльності постійно розширюється! Тому, навіть якщо зараз вам не потрібні послуги евакуатора — збережіть в обраному наш сайт, і номери телефонів нашої гарячої лінії — якщо є можливість підготуватися заздалегідь, чому б це не зробити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *