Daimler відкликає 3 мільйона автомобілів із-за "дизельного скандалу"

Компанія Daimler оголосила про відкликання 3 млн дизельних автомобілів на тлі розслідування владою Німеччини високого рівня викиду шкідливих речовин. Відгук обійдеться автоконцерну в €220 млн, передає РБК.

Компанія Daimler AG, що володіє маркою Mercedes-Benz, відкличе в Європі понад 3 млн автомобілів з дизельними двигунами для вирішення ситуації з викидами в атмосферу на тлі розслідування, ініційованого владою Німеччини, повідомляє Bloomberg.

Прокуратура Штутгарта провела обшуки в компанії Daimler
«Громадські суперечки про дизельних двигунах створюють невизначеність, особливо серед наших клієнтів», — зазначено в заяві керівника Daimler Дітера Цетше, опублікованому на сайті концерну. «Тому ми прийняли рішення про додаткові заходи для того, щоб заспокоїти водіїв дизельних автомобілів і зміцнити довіру до дизельних технологій», — додав він.

У повідомленні компанії наголошується, що рада директорів Daimler схвалив комплексний план для дизельних двигунів. Він включає в себе оновлення двигунів, спрямованих на скорочення викидів шкідливих речовин.

Відгук обійдеться компанії приблизно в €220 млн ($255 млн). «Сервісні дії не зажадають витрат клієнтів. Реалізація цих заходів розпочнеться в найближчі тижні», — йдеться в заяві Daimler.

Daimler відкликає з ринку свої автомобілі
У травні в офісах компанії Daimler в Німеччині пройшли обшуки. Як писало видання Focus Online, слідчі дії були пов’язані зі справою про маніпуляції даними про вихлопах шкідливих речовин. Тоді ж у компанії Daimler пояснили, що розслідування ведеться відносно ряду співробітників автоконцерну. У компанії також заявили про готовність повною мірою співпрацювати зі слідством.

У липні німецьке видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на ордер суду міста Штутгарта писало, що Daimler підозрюється у продажу з 2008 по 2016 рік в Європі і США 1 млн дизельних автомобілів з неприпустимо високим рівнем викиду шкідливих речовин в атмосферу. У числі проданих машин, за інформацією газети, було і кілька люксових моделей Mercedes-Benz. В реалізованих машинах нібито були встановлені дизельні мотори OM642 і OM651 з механізмом, який занижував показники викидів. У Daimler тоді відмовилися коментувати цю публікацію.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий