Бухгалтерские консультации

Якісне ведення бухгалтерського та податкового обліку-це основа успішної діяльності будь-якого підприємства. Часті зміни законодавства і посилення податкової політики змушують керівників звертатися до досвідчених фахівців.

Наші знання і досвід дозволяють надавати нашим клієнтам якісні послуги, і допомагаємо застрахувати Вас від помилок, пов’язаних з нюансами законодавства РФ. У нас найкращі бухгалтерские консультации в Смоленске.

Користуючись нашими послугами з бухгалтерського супроводу, Вам не потрібно витрачати час і гроші на пошук бухгалтера, не потрібно розширювати приміщення, витрачати гроші на оргтехніку і програми. Звернувшись в нашу компанію, все це Ви вже отримаєте в готовому вигляді.

На стадії реєстрації ми готуємо всі необхідні документи допомагаємо клієнту у відкритті розрахункового рахунку в банку, спланувати податкові платежі, документально оформити господарські операції, розрахувати податки по закінченні податкового періоду, готуємо і здаємо всю бухгалтерську і податкову звітність.

Оперативна робота здійснюється з допомогою віддаленого доступу через Інтернет, а передачу документів по завершенню місяця для остаточної обробки можна здійснювати через спеціалізовані підприємства з доставки кореспонденції.

Професійна відповідальність нашої компанії при здійсненні бухгалтерської діяльності застрахована в ВСАТ «ИНГОССТРАХ».

Це є додатковим забезпеченням безпеки ведення бухгалтерського супроводу нашим клієнтам і одним з показників якості надаваних нами бухгалтерських послуг.

Співпраця з нашою компанією є розумною альтернативою Вашої власної служби бухгалтерії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *