Alpine анонсував гоночну версію свого спорткара

Компанія опублікувала перший тизер майбутньої новинки у вигляді дизайн-скетчу.
Французька компанія розсекретила свій перший серійний спорткар Alpine A110 в лютому поточного року. Публічна прем’єра моделі відбулася в рамках Женевського автосалону в березні. Виробник заявив, що особливостями спорткара є компактні розміри, мала вага і маневреність.
Зображений на тизері A110 Cup Racer призначений для гоночних заїздів в однойменній унікальної серії, яка, ймовірно, буде організована за підтримки виробника для популяризації марки.
Судячи по зображенню, гоночний варіант отримає більш агресивний аеродинамічний кузовний обвіс, мінімізований інтер’єр для зниження маси (стандартна модель важить 1 080 кг), спортивну випускну систему і, ймовірно, доопрацьований мотор. Стоковий Alpine A110 оснащується «турбочетверкой» об’ємом 1,8 літра потужністю 252 к. с.

Раніше стало відомо, що Alpine вже веде розробку компактного кросовера, який може надійти в продаж вже в 2019 році. Зовнішність спортивного «паркетника» буде виконана в стилістиці A110. Майбутню новинку доведеться конкурувати з Porsche Macan і Alfa Romeo Stelvio.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий