В ABT підготували «злий» родстер Audi

Фахівці німецького ательє доробили технічну начинку компактної моделі TT RS, а щоб підкреслити дикий норов свого творіння, до назви додали ще одну літеру «R».
Хоча, у руки тюнерів потрапила вже в стоці «заряджена» модель Audi TT RS, вони змогли розглянути наявний в компакті потенціал. Нагадаємо, стандартна версія родстера оснащується бензинової «турбопятеркой» об’ємом 2,5 літра з віддачею 400 л. с. і 480 Нм крутного моменту.

Після того, як інженери ABT Sportsline «поворожили» над силовим агрегатом TT RS-R, він став почувати себе значно бадьоріше. Потужність двигуна виросла до 500 л. с., а тяга збільшилася до 570 Нм. Крім того, першу «сотню» стрілка спідометра розмінює на півсекунди швидше – час розгону знизилося до 3,4 секунди.

В ательє вирішили не обмежуватися технічними вдосконаленнями, а надати Audi TT RS-R злий вигляд, відповідний новому внутрішньому «станом». У таких випадках, як правило, користуються карбоном і даний проект не став винятком. Автомобіль отримав новий обвіс, що включає передній спойлер, бічні спідниці, передні і задні завіхрітелі, а також ексклюзивну радіаторну решітку з розпізнавальним лого і глянсові чорні 20-дюймові колеса ABT Sport GR.

До речі, особливі родстери від ABT будуть випущені обмеженим тиражем в 50 автомобілів. Крім стандартних логотипів TT RS-R на сидіннях і шильдика в салоні, в ательє готові виконати практично будь-які побажання клієнтів по персоналізації.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий