Шлем

Мотоцикл-специфічний вид транспорту: його численні переваги сперечаються з не меншою кількістю недоліків. Частина з проблем можна нівелювати акуратною і продуманою їздою, а також захисним спорядженням водія, що оберігає його від отримання травм при виникненні нештатних ситуацій. Цілком справедливо твердження, що навіть численні травми рук, ніг і навіть деяких внутрішніх органів менш небезпечні, ніж одне, здавалося б, незначне пошкодження в області голови, тому головним захистом мотоцикліста вважається шолом. Детальніше на https://4moto.com.ua/shlema.

ВИДИ ШОЛОМІВ
Те, що шоломи мають часом досить солідну вартість — аж ніяк не примха продавців, швидше втілення виробником інноваційних рішень і використання сучасних матеріалів. Часом новачкові складно розібратися, чому два шолома різних брендів мають практично однакову конфігурацію, дуже схожі зовні, але істотно різняться за ціною. Вся справа в основному параметрі таких виробів-класі захисту. Обов’язковий за правилами ПДР аксесуар прийнято підбирати в міру складності їзди:

Половинка і напівлицевик три чверті-швидше Декоративні, ніж захисні шоломи. Підходять для їзди на кастомах, чопперах, круїзерах, скутерах, боберах.
Кросові і Ендуро мають високу захисну здатність, добре вентилюються. Козирок прикриває обличчя від сонця і сміття кросових трас, а виражена підборіддя дуга надійно захищає нижню щелепу. Тип мотошоломів за своїм універсальний, годиться і для їзди в міському середовищі, прекрасно зарекомендував себе при пересуванні на квадроциклі.
Модулярний мотошлем з розкладною дугою забрала. Маючи рухливу конструкцію, дозволяє використовувати його в коротких поїздках з частими зупинками, але рухливість конструкції послаблює його міцність.
Flip-Up з розкладною дугою забрала і трансформер зі знімним козирком, візором, підборідної дугою дозволяють їздцю самостійно конфігурувати мотошлем.
Інтеграл-закритий мотошлем, користується високою популярністю. Підходить практично для всіх типів мототранспорту. Його відрізняють високий ступінь захисту, хороша аеродинаміка, звукоізоляція. Є скарги на погану вентиляцію, але їм протистоїть статистично підтверджене дворазове зменшення ризику отримання травми обличчя і голови в шоломі такого типу.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий