Гортензия

Гортензія деревоподібна (Hydrangea Arborescens), за описом, – невибаглива рослина в наших кліматичних умовах. Інша назва: гідрангея Лісова, Снігова Гортензія. Романтики завжди знали, що чагарникова Гортензія зовсім не нудна або старомодна. Деревоподібна Гортензія є невід’ємною частиною саду в стилі «кантрі» і сучасного ландшафтного дизайну. Це рослина, за яким легко доглядати, і яке зазвичай росте в півтіні. Але також переносить сонце, якщо є достатня кількість вологи. Детальныше на https://bdzhilka.in.ua/index.php?categoryID=646.

Дикорослий вид виростає на просторах Аппалачів, гірського хребта, який тягнеться з півночі на південь у східній частині Сполучених Штатів і в долині річки Делавер. Він непримітний в ролі садової рослини. Ви можете знайти у продажу тільки добірні садові форми з гігантськими, стерильними суцвіттями. форми деревовидної гортензії часто мають значно більші суцвіття, ніж дикорослі. Особливо популярним представником цього типу гортензії є сорт «Аннабель» з пишними шапками суцвіть.

Гортензія деревоподібна зазвичай досягає висоти 2-3 м і ширини до 1-2 м.її широкі яйцеподібні або еліптичні листя середньо-зелені навесні і влітку, а восени вони набувають чудовий жовтий відтінок. Мають матову поверхню. Розмір листя — до 15 см завдовжки. Опадає листя в кінці сезону.

Posted in 1
RELATED ARTICLES
Трекер
6 месяцев ago
Новости
8 месяцев ago
Установка гбо
12 месяцев ago
Шлем
12 месяцев ago

Добавить комментарий