Создание финансовой компании

Реєстрація фінансових установ – це складний багатоетапний процес: починаючи від створення юридичної особи, формування статутного капіталу, розробки внутрішніх документів і закінчуючи реєстрацією фінансової установи в Нацкомфінпослуг (раніше — Держфінпослуг) з подальшою видачею свідоцтва та отриманням необхідних ліцензій. У нас найкраще создание финансовой компании

Фінансовою установою (Згідно ЗУ № 2664-III від 12.07.01 р.) є юридична особа, яка надає одну чи декілька фінансових послуг, а також інші послуги (операції), пов’язані з фінансовими послугами. Фінансова компанія має право надавати тільки ті фінансові послуги, які занесені до реєстру Нацкомфінпослуг-Реєстр реєстрації фінансових компаній.

З 2017 року всі види фінансових послуг підлягають ліцензуванню, і вимагають отримання окремої ліцензії на кожну фінансову послугу. Порядок отримання фінансових ліцензій регулюється Постановою Кабміну №913 від 07.12.2016 р. Існують деякі особливості для окремих видів діяльності фінансових установ (організацій). Ці особливості полягають у винятковості тих чи інших видів діяльності, які надаються фінансовими установами, а також необхідність отримання ліцензій.

Наприклад, Страхова компанія може займатися тільки страховою діяльністю (страхування, перестрахування і фін. діяльність, пов’язана з формуванням і розміщенням страхових резервів). Якщо страхова компанія страхує життя, вона може надавати кредити страховикам.

RELATED ARTICLES
Трекер
5 месяцев ago
Новости
6 месяцев ago
Установка гбо
11 месяцев ago
Шлем
11 месяцев ago

Добавить комментарий