Геология для строительства дома

Звести міцний і затишний котедж в межах міста Москва-завдання не з легких для будь-якого забудовника. Майбутньому власнику приватного будинку потрібно не тільки правильно підібрати будматеріали, але і вірним чином здійснити вибір безпечної території під проектування нового об’єкта. Набагато простіше і швидше впоратися з усіма розрахунками можна після вивчення геології ділянки під будівництво котеджу. Вона допоможе в стислі терміни дізнатися всю інформацію про характеристики ґрунтових шарів, на підставі якої ви без праці виберете оптимальну фундаментну основу для свого об’єкта, а також коректно розрахуєте допустимі навантаження на грунтові породи в зоні забудови. Ми розповімо що це геология для строительства дома.

Проведені заходи
Забезпечити вас точними відомостями по кожному пункту геологічних вишукувань для приватного будинку зможе досвідчена компанія ТОВ «Дельта». Проводячи на об’єктах Первинний огляд, ми виконуємо в подальшому всі необхідні дії:

Буримо свердловини з метою витягти з-під землі грунтові матеріали для всебічного вивчення.
Перевіряємо отримані зразки ґрунтів в лабораторії на хімічні параметри, щоб встановити ступінь їх агресивності до різних марок металу і бетону.
Виявляємо точну глибину, на якій розміщуються підземні води.
Визначаємо позначки промерзання грунтових шарів.
Користь для забудовників
Здобуті дані в ході аналізу геології під котедж наші фахівці відображають в підсумковому техзвіті. Його проектувальник отримує від нас у двох видах – паперовому та електронному. В інженерному документі нами розписуються хімічні та фізичні властивості виявлених грунтів на місці будівництва, а також вказується точне місце розташування водоносних пластів. До технічного звіту наша фірма прикладає рекомендації експертів, з допомогою яких ви зможете безпомилково підібрати фундамент до споруджуваного котеджу і всі інші будматеріали, виходячи з геологічних умов на ділянці. Отриманий документ також дозволить вам правильно вирахувати навантаження на грунт, щоб виключити небезпечну осадку приватного будинку в період експлуатації.

Posted in 1
RELATED ARTICLES
Трекер
6 месяцев ago
Новости
8 месяцев ago
Установка гбо
12 месяцев ago
Шлем
12 месяцев ago

Добавить комментарий